Co to jest Afiliant?

25 grudnia, 2021 Off By admin
Afilianci – Co owo jest Afiliant?

Nie chcę niczego SPRZEDAWAĆ. Że oświadczający, kiedy konstruować należący do mnie firmę?

Po prostu wprowadź nazwiska tudzież adresy e-mail ludzi, których znasz sam w sieci. Następnie wyślemy do nich osobisty http://www.fabianski.eu poczta elektroniczna od momentu Ciebie, kto skieruje ich do w pełni zindywidualizowanej, żywej prezentacji flash. Jeśli się zdecydujesz, możesz do tego wyekspediować je prosto z mostu aż do swojej darmowej okolica internetowej. Affiliate WebSite będzie podobny aż do tego, na jaki patrzysz teraz, lecz śledzony do Ciebie, tym samym dostaniesz debet dla wszystkich podpisów

Jak mogę zobaczyć http://www.obuchowski.eu, kto zapisał się pode mną natomiast do tego stopnia prowizji dostaję do mnie?

Będziesz miał 24/7 dopuszczenie do REAL TIME REPORTING na wszystkich wtłoczyć się na reprezentatywnej stronie internetowej, wszystkie próby umieścić, a wszystkich aktywnych klientów, pospołu spośród pełnym raportowania zespołu, wybierane za pośrednictwem warstwę (1 aż do 5), natomiast wszystkie poprzednie zaś istniejące prowizje należne aż do Ciebie. Będziesz proszek oraz informacje kontaktowe do swoich SPONSORÓW UPLINIOWYCH. Tak w związku z tym możesz wysłać aż do nich mejl tudzież wynaleźć ich http://www.filipski.eu sukcesy, podczas gdy również dane kontaktowe do członków Twojej DOWNLINE (sieci), naprawdę skutkiem tego możesz wysłać aż do nich list elektroniczny i zakomunikować ich o swoich praktycznych doświadczeniach.

Czy jako Afiliant muszę wyprawić jakieś dokumenty?

Tak. Wymagane dokumenty będą szybko dostępne z poziomu Twojego konta. W rezultacie, możesz w tej chwili zacząć budowę swojego serwisu.

Co to jest agenda „Zaproszenia” oraz jak mogę ją wykorzystać?

Sekcja „Zaproszenia” pozwala Ci na emisja spersonalizowanych maili aż do potencjalnych klientów, którymi powinny egzystować osoby, spośród którymi miałeś aktualnie wprzódy kontakt. Możesz plus kupić opt-in listy poczta elektroniczna w http://www.czyzak.eu obszarze Leads w swojej Strefie Członków. Uwaga, nie będziemy cierpieć Spam jakiegokolwiek rodzaju spośród naszych oddziałów. Naruszenie naszej polityki spamu doprowadzi do natychmiastowej a długotrwałej dezaktywacji Twojego konta bez potencjał zwrotu pieniędzy.

Co owo jest „Upline?”.

Twój upline składa się spośród osób, w poprzek które opisałeś naszą firmę. W związku z tym, Twój upline może znajdować się ważnym źródłem informacji w celu networkingu zaś konceptualizacji sposobów na zintensyfikowanie swoich dochodów.

Co to jest „Downline?”.

Twój całość składa się spośród osób, które zostały opisane o naszej firmie przy użyciu Ciebie. Ludzie w Twoim zespole reprezentują tych, w celu których będziesz zarabiał prowizje wewnątrz zakupy, których dokonają. Informacje w Twoim downlinku będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z tym wiecznie masz najnowsze zasób wiedzy dostępne 24/7.

Jak mogę używać życia banerów?

Banery pozwalają Ci na rozmieszczenie na Twoich stronach internetowych reklam promujących naszą http://www.malyszko.eu ofertę produktów. Zarobisz finanse wewnątrz każdym razem, jak ludzie, którzy klikną w Twoje banery, dokonają tuż przy nas zakupów.

Jak mogę wypracować prowizję?

To proste. Zarabiasz prowizję w ciągu każdą sprzedaż skierowaną za pośrednictwem Twój łącze partnerski do 5 layers deep.

Jak raz za razem będę otrzymywał prowizję?

Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca lub wcześniej, pod warunkiem, iż saldo prowizji spełnia wybraną za pomocą Ciebie minimalną ilość wypłat. Najniższy mini limit wypłaty, który możesz wyselekcjonować to $10. Sumy prowizji niższe aniżeli wybrana przy użyciu Ciebie minimalna wielkość wypłaty będą rolowane aż do momentu, kiedy Twoje saldo spełni wybrane przy użyciu Ciebie minimum.

Jakie metody otrzymywania prowizji mogę wybrać?

Obecnie używamy płatności prowizji wysyłanych za pomocą czeku pocztowego, przelewu bankowego względnie PayPal.

Czy mogę przeistoczyć sposób, w kto prowizje są mi wypłacane?

Możesz zaktualizować swoją preferowaną metodę prowizji a minimalną kwotę wypłaty w dowolnym momencie spośród poziomu swojego konta. Po prostu kliknij na łącze Preferowana Prowizja obok lewej krawędzi naszej strony internetowej.

Wystarczy napisać nazwiska natomiast adresy mejl osób, które znasz osobiście w sieci. Następnie wyślemy aż do nich spersonalizowaną informacja list elektroniczny od Ciebie, która skieruje ich aż do spersonalizowanej, dynamicznej dyskusji flash. Jeśli wybierzesz, możesz alternatywnie wyprawić je kawa na ławę aż do swojej bezpłatnej strony internetowej. Affiliate WebSite, który będzie podobny do tego, na jaki patrzysz teraz, jednak, śledzone aż do Ciebie, z tej przyczyny masz debet gwoli wszystkich wskazań-ups.

Ludzie w Twojej down-line reprezentują tych, w celu których będziesz sprawiać prowizje wewnątrz zakupy, które oni robią. Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca czy też wcześniej, o ile Twoje saldo prowizji spełnia wybraną przez Ciebie minimalną kwotę płatności. Prowizja mniejsza niż wybrana minimalna kwota wypłaty zostanie przeniesiona do momentu, jak bilans spełni wybrane minimum.