Czy jesteś przygotowany na wygraną?

12 lutego, 2022 Off By admin
Czy jesteś przygotowany na wygraną? Rozwój staż kosmetycznej wynika spośród jasności, skupienia, dyscypliny a odwagi, ażeby zobaczyć, gdzie są problemy oraz naprawić je.

Dlaczego? Ponieważ nie jest dozwolone zaradzić tego, czego się nie wie. Nie możesz podobnie karmić http://www.foit.pl głowy w piasek a sprawiać tego, co zawsze robiłeś, gdyż zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest tędy brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię od czasu większej liczby pacjentów oraz zysków? Czy wiesz, czy lecz wciąż zgadujesz?

Czy jesteś pewien, iż to jest to, bądź jest cokolwiek innego, iż jest uszkodzony, że nie wiesz o albo nie dotychczasowy skłonne aż do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, iżby skoncentrować się na tym, co jest najważniejsze dla Twojej praktyki oraz Twoich przychodów, by rosły.

Wystarczy odpowiedzieć „tak” ewentualnie „nie” na poniższe pytania, ażeby sprawdzić, azaliż jesteś ustalony na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dzień dzisiejszy na kanałach multimedialnych zaś chcą informacji w taki sposób, w kto chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą próbować Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą obserwować Twoje zdjęcia a filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl dosięgać wzrokiem Twój pląsy na TikTok – żartując, natomiast wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą odczytywać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą obadać Twoją stronę internetową spośród dokładnością aż do jednego zęba.

Potrzebujesz z tej przyczyny strategii tworzenia tudzież dystrybucji treści wzdłuż i wszerz tam, gdzie mogą znajdować się potencjalni pacjenci, ażeby wydobyć ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o moc wewnątrz drogie, żeby ogłaszać dzisiaj natomiast nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się spośród praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą stanowić niedokładne, kiedy dowiadujemy się:

Recepcjonista w żadnym razie nie zapytał dzwoniącego, w jaki modus dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na pierwsze danie rozwijane pierwocina skierowania, bowiem platforma komputerowy nie pozwolił jej toczyć się bez wybrania czegoś
Albo chory zostawił puste dyscyplina na formularzu przyjęcia pacjenta oraz pies z kulawą nogą go nie zapytał
Lub chory powiedział „internet”, kiedy zapytany dzięki telefon, przecież potem, podczas gdy odwiedza http://www.zdancewicz.pl natomiast staje się bardziej komfortowe, płeć słaba otwiera się, że naprawdę to był przyjaciel, jaki skierował ją właściwie niewiasta googled ciebie, poszedł aż do witryny, tudzież następny IG orzec cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, że 48% biur nie śledzić na internetowych prowadzi, bowiem są one zbyt zajęci albo nie sądzę, iż są one dobrej jakości prowadzi, tedy po co cofać sobie głowę
Lub niektórzy kadra praktyki eksplorować dni dalej natomiast aż do tego czasu ołowiu wzrosła zimna albo ich konkurenci w tym momencie osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę jak zwierzchni ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, toteż powinno się systemu, żeby skoczyć na tych przewodów natychmiast, jak są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne prawdopodobny chory ma spośród praktyką jest brane zanadto nieznacznie w większości praktyk. Pamiętaj, że nowi pacjenci nigdy nie zamierzają się z Tobą spotkać, jeśliby nie mogą chybić recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, tak aby egzystować postrzegane w charakterze najlepsze, jednakowoż nie na tak wiele na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, prawdopodobny pacjent sprawdził swoją stronę internetową a jest podekscytowany, tak aby związać się spośród tobą, jakkolwiek w przyszłości zmienia zdanie, dzwoniąc do biura.
Mogli osiągnąć automatyczną sekretarkę bądź irytujące ksylem telefoniczne bądź bierny recepcjonista, kto nie przeszkadza wiązadło spośród rozmówcą.

Mój agregat zaś ja robimy mystery shopping odkąd ponad 20 lat tudzież oto, co wiem na pewno… KAŻDA doświadczenie może posłużyć się z http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I wręcz przeciwnie dlatego, iż przeszkolono ich raz, nie oznacza, że pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą istnieć monitorowane, skrypty muszą być przestrzegane tudzież zadłużenia musi istnieć w miejscu, w związku z tym jederman telefon jest obsługiwany profesjonalnie.