Czy jesteś ustalony na wygraną?

29 września, 2022 Off By admin
Czy jesteś przygotowany na wygraną? Rozwój staż kosmetycznej wynika spośród jasności, skupienia, dyscypliny a odwagi, żeby zobaczyć, dokąd są problemy a naprawić je.

Dlaczego? Ponieważ nie jest dozwolone naprawić tego, czego się nie wie. Nie możesz także pielęgnować http://www.foit.pl głowy w piach i czynić tego, co zawżdy robiłeś, dlatego że zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest po tej stronie brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię od większej liczby pacjentów tudzież zysków? Czy wiesz, azaliż tylko zgadujesz?

Czy jesteś pewien, że owo jest to, jednakowoż jest byt innego, że jest uszkodzony, iż nie wiesz o lub nie poprzedni skłonne aż do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, aby skupić się na tym, co jest najważniejsze dla Twojej praktyki i Twoich przychodów, ażeby rosły.

Wystarczy odparować „tak” względnie „nie” na poniższe pytania, ażeby sprawdzić, bądź jesteś ustalony na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dziś na kanałach multimedialnych tudzież chcą informacji w taki sposób, w jaki chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą eksplorować Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą oglądać Twoje zdjęcia zaś filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl przyglądać się Twój tany na TikTok – żartując, wszak wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą czytać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą zbadać Twoją stronę internetową z dokładnością do jednego zęba.

Potrzebujesz tedy strategii tworzenia zaś dystrybucji treści wszędzie tam, dokąd mogą egzystować potencjalni pacjenci, by wywlec ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o mnogość w środku drogie, aby ogłaszać dzisiaj a nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się spośród praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą egzystować niedokładne, gdy dowiadujemy się:

Recepcjonista pod żadnym pozorem nie zapytał dzwoniącego, w jaki postępowanie dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na zupa rozwijane genealogia skierowania, albowiem system komputerowy nie pozwolił jej ciągnąć bez wybrania czegoś
Albo pacjent zostawił puste pole na formularzu przyjęcia pacjenta zaś nikt go nie zapytał
Lub chory powiedział „internet”, podczas gdy zapytany z wykorzystaniem telefon, jednakże potem, kiedy odwiedza http://www.zdancewicz.pl tudzież staje się bardziej komfortowe, dama otwiera się, iż nie inaczej to był przyjaciel, który skierował ją tak białogłowa googled ciebie, poszedł do witryny, natomiast z kolei IG sprawdzić cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, iż 48% biur nie śledzić na internetowych prowadzi, gdyż są one nadmiernie zajęci lub nie sądzę, że są one dobrej jakości prowadzi, stąd po co zawracać sobie głowę
Lub niektórzy personel staż rozpoznawać dni nadal tudzież aż do tego czasu ołowiu wzrosła zimna albo ich konkurenci w tym momencie osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę jako główny ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, w związku z tym trzeba systemu, by skoczyć na tych przewodów natychmiast, podczas gdy są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne potencjalny pacjent ma spośród praktyką jest brane za bardzo nieznacznie w większości praktyk. Pamiętaj, iż nowi pacjenci zupełnie nie zamierzają się z Tobą spotkać, jeśli nie mogą spudłować recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, iżby znajdować się postrzegane jako najlepsze, pomimo tego nie na tyle na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, możliwy chory sprawdził swoją stronę internetową i jest podekscytowany, tak aby połączyć się spośród tobą, mimo to potem zmienia zdanie, dzwoniąc aż do biura.
Mogli dostać automatyczną sekretarkę bądź irytujące ksylem telefoniczne względnie osowiały recepcjonista, jaki nie przeszkadza spojenie spośród rozmówcą.

Mój zespół oraz ego robimy mystery shopping od czasu powyżej 20 lat a oto, co wiem na pewno… KAŻDA wprawa przypuszczalnie wykorzystać spośród http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I nic bardziej błędnego dlatego, że przeszkolono ich raz, nie oznacza, że pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą egzystować monitorowane, skrypty muszą być przestrzegane tudzież obciążenie musi być w miejscu, zatem everyman aparat telefoniczny jest obsługiwany profesjonalnie.