Gorące, zimne tudzież ciepłe leady chirurgii plastycznej

29 września, 2022 Off By admin
Co teraz?

Życie jest proste, gdy potencjalni pacjenci dzwonią, iżby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię i mówią „tak”.

Ale co się przebieg zdarzeń spośród większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują właściwie łatwo?

Czy zrezygnować? Czy trafić na raz, tudzież http://www.idzkowski.pl następny zrezygnować?

Wiesz, że tracisz niemało pieniędzy, gdyż nie masz udanego planu w miejscu do naśladowania, z tej przyczyny twój załoga dosyć masa rezygnuje spośród tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój kadra może być zrobić, by przerobić te cenne wskazówki do płatnych procedur, wolno odkryć utracone przychody.

Jeśli ty również byłeś sfrustrowany wkładaniem tak wiele wysiłku w konsultacje na to samo po to, ażeby NIE uzyskać się http://www.pezda.pl na tak, jest górujący sposób.

To wymaga różnych skryptów natomiast zasób wiedzy dla różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, a nawet tych, które uważasz w środku DEAD prowadzi.

Aby pomóc Ci zastąpić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ kiedy magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest jeszcze gorący, chcesz wesprzeć temu zastanawiającemu się pacjentowi przesiać Ciebie powyżej konkurencję, skutkiem tego działaj szybko.

Idź powyżej wszystko, aby poczuli się komfortowo oraz ruszyli do przodu.

Na przykład, jeśli chcą rodzicielka makeover, jednak wspomniał do Ciebie, iż nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl aż do opieki ponad swoimi dziećmi, w ciągu podczas gdy oni odzyskać, odnaleźć renomowanych usług niani gwoli nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten pacjent jest coraz ciepły. Chcą tego, co oferujesz, toż zwlekają spośród powodu strachu, tym samym uspokoić ich.

Skorzystaj z podobnej pacjentki, spośród którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu zaś o tym, gdy niezmiernie się cieszy, bo uwielbia osobisty http://www.barej.pl nowy aparycja a żałuje, iż nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są owo tropy siedzące w stosie albo w komputerze, które zostały zignorowane i są chwilowo uważane wewnątrz straconą sprawę.

Świetnym sposobem, by je powodować jest dojść aż do nich spośród serdecznym, osobistej wiadomości pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, zaś później zawołać ich z powrotem aż do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie względnie tej procedurze http://www.seczkowski.pl, tak aby po raz drugi przebudzić się ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na Chronos „ofertę nie aż do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna postępowanie była szpica 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, wolno w dalszym ciągu rzucać więcej pieniędzy na reklamę dla nowych przewodów, lub wolno szkolić pracowników, tak aby przekazać wiele więcej spośród tych przewodów aż do zarezerwowanych procedur pieniężnych.