Gorące, zimne zaś ciepłe leady chirurgii plastycznej

12 lutego, 2022 Off By admin
Co teraz?

Życie jest proste, gdy potencjalni pacjenci dzwonią, by umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię oraz mówią „tak”.

Ale co się przebieg zdarzeń spośród większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują naprawdę łatwo?

Czy zrezygnować? Czy dotrzeć na raz, tudzież http://www.idzkowski.pl z kolei zrezygnować?

Wiesz, iż tracisz krocie pieniędzy, dlatego że nie masz udanego planu w miejscu do naśladowania, tedy twój personel wcale wiele rezygnuje spośród tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój załoga przypadkiem znajdować się zrobić, aby przeistoczyć te cenne wskazówki do płatnych procedur, wolno wyszukać utracone przychody.

Jeśli twoja osoba również byłeś sfrustrowany wkładaniem tyle wysiłku w konsultacje lecz wciąż po to, ażeby NIE zdobyć się http://www.pezda.pl na tak, jest ulepszony sposób.

To wymaga różnych skryptów oraz zasób wiedzy gwoli różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, zaś nawet tych, które uważasz za DEAD prowadzi.

Aby wspomóc Ci zastąpić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ kiedy magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest coraz gorący, chcesz ulżyć temu zastanawiającemu się pacjentowi wyłowić Ciebie nad konkurencję, dlatego działaj szybko.

Idź nad wszystko, żeby poczuli się komfortowo i ruszyli aż do przodu.

Na przykład, gdyby chcą rodzicielka makeover, natomiast wspomniał aż do Ciebie, że nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl aż do opieki powyżej swoimi dziećmi, w trakcie gdy oni odzyskać, odkryć renomowanych usług niani w celu nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten pacjent jest coraz ciepły. Chcą tego, co oferujesz, atoli zwlekają spośród powodu strachu, ergo rozwiać obawy ich.

Skorzystaj spośród podobnej pacjentki, spośród którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu tudzież o tym, podczas gdy wybitnie się cieszy, ponieważ uwielbia własny http://www.barej.pl nowy powierzchowność zaś żałuje, że nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są owo tropy siedzące w stosie bądź w komputerze, które zostały zignorowane natomiast są obecnie uważane wewnątrz straconą sprawę.

Świetnym sposobem, żeby je powodować jest zajść aż do nich z serdecznym, osobistej zasób wiedzy pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, a odtąd poprosić ich spośród powrotem aż do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie czy też tej procedurze http://www.seczkowski.pl, by ponownie rozbudzić ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na Chronos „ofertę nie aż do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna tryb była szpica 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, można potem miotać więcej pieniędzy na reklamę w celu nowych przewodów, lub jest dozwolone ćwiczyć pracowników, iżby przenieść multum więcej spośród tych przewodów aż do zarezerwowanych procedur pieniężnych.