Jak pozyskać potencjalnego pacjenta do zabiegów kosmetycznych

29 września, 2022 Off By admin
Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki prawdopodobnie stanowić frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, kapitał natomiast wysiłek w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl za sprawą drzwi, lecz nadto wielu z nich nie zarezerwować spośród jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy to konkurencja? Czy owo twój marketing? Czy owo twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży za pomocą 20 lat tudzież pisząc książkę na ów temat, jest to…

Powodem nr 1, dla którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, że nie czują więzi.

Dobra wiadomość jest taka, iż możesz ten pasztet dosyć bez trudu poprawić, aby podnieść własny wskaźnik zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co w gruncie rzeczy w samej rzeczy kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, eudajmonia zaś miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, iż chcą pozostać konkurencyjni na rynku, mieć wygląd lepiej teraz, kiedy są świeżo upieczonymi singlami, wybierają się na kongres klasowy i chcą wzbudzić wrogość przy starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, iż twój chory kosmetyczny chce dociekać się lepiej – kropka! Wierzą, iż zdrowszy powierzchowność sprawi, że poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą przeciwnie odnaleźć odpowiedniego chirurga, jaki im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz zająć się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami a rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – że uzyskasz stosowny wynik, niedaleko minimalnym bólu tudzież dyskomforcie, a że jego egzystencja ulegnie poprawie.

Zajmujesz się w związku z tym uczuciami. Pacjent uporządkowany chce się snuć domysły wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, znamienny i szanowany. Chce wiedzieć, iż zależy Ci na nim w charakterze na osobie natomiast iż dasz mu to, czego chce.

Oczekują, iż będą traktowani spośród życzliwością zaś szacunkiem i, bez owijania w bawełnę mówiąc, o ile nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć od momentu Ciebie zaś Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą do Twojego konkurenta, jaki potraktuje ich lepiej, tudzież oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się identyfikować spośród Tobą a Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, iż potencjalny chory poczuje się dobrze, ważny zaś komfortowy, tudzież i uchwycenie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się od czasu budowania rapportu na przestrzeni pierwszej ustalenia telefonicznej z pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, by Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, obeznany natomiast przeszkolony w używaniu tonu głosu i strategicznych skryptów, ażeby „doprowadzić” rozmówcę aż do zarezerwowania konsultacji z Tobą.

W przeciwnym razie, gdyby nie prawdopodobnie http://www.suchcicki.pl pokonać przez recepcjonistę, w żadnym wypadku nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się w pierwszej kolejności przedstawić, zaś później przyuczyć się imienia dzwoniącego, ażeby mogła go fetować z wykorzystaniem całkowity okres trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi zaś sprawia, że pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi znajdować się oraz wprawny w zadawaniu konkretnych pytań i uzyskanie odpowiedzi od rozmówcy, który przenosi je do harmonogramu konsultacji spośród tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich jak procedura, którą są zainteresowani, i następnie rękojmia ich, że jest to niezmiernie popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich w wyższym stopniu swobodnie.

Twój recepcjonista musi znajdować się plus wyrobiony w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu przekazać go do nich.

Na przykład, być wyposażonym recepcjonista konwersji wcześnie, oferując możliwość dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są nadal dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt wiele czasu między tym, gdy interlokutor dotarł do Ciebie, zaś tym podczas gdy przypuszczalnie Cię odwiedzić jest niebezpieczne. Mogą bez trudu toczyć się sposób swoich konkurentów, którzy mogą umieścić agenda rozmówcy lepiej albo pogadać z przyjaciółmi, którzy mówią im z niego tudzież no tak dalej.

Wypełnij ten czas opóźnienia zaś zostać w kontakcie z potencjalnym pacjentem aż do budowania zaufania, podczas kiedy oni czekają na ich konsultacji spośród tobą.

Miej strukturę w miejscu, dokąd „kapie” informacji do nich tak, że są podekscytowani o pokazując się spotkać się spośród tobą osobiście.

Na przykład, jak lecz zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą bądź cyfrowo formalny paczka informacyjny gwoli pacjentów, jaki zawiera list od czasu Ciebie natomiast odręczny komentarz od czasu koordynatora pacjentów, kto cieszy się na konwent z nimi. Dołącz konkretne informacje na przedmiot procedury, którą są zainteresowani, swoje opinia a zdjęcie, biografię biura i personelu, zasady i wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR z linkiem aż do swojego kanału YouTube, ażeby mogli „zobaczyć” cię w charakterze autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje a opinia odkąd innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki spośród linkami do konta Instagram, tak aby zobaczyć nim / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi wyczuć się tak, poniekąd w tej chwili Cię poznał natomiast pozycjonuje Cię jak eksperta. W ów badania pojawiają się one wysoko z większym natężeniem gotowy, iżby rzec „tak” aż do Ciebie.