Jak zdobyć poklask potencjalnego pacjenta aż do zabiegów kosmetycznych

12 lutego, 2022 Off By admin
Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki być może znajdować się frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, pieniądze natomiast trud w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl z wykorzystaniem drzwi, tymczasem za bardzo wielu spośród nich nie zająć z jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy owo konkurencja? Czy owo twój marketing? Czy to twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży przy użyciu 20 lat natomiast pisząc książkę na ów temat, jest to…

Powodem nr 1, dla którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, iż nie czują więzi.

Dobra wiadomość jest taka, iż możesz ów rafa dosyć bez trudu poprawić, ażeby podnieść osobisty dzielnik zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co właściwie tak kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, szczęście a miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, iż chcą pozostać konkurencyjni na rynku, wyglądać lepiej teraz, podczas gdy są dopiero co upieczonymi singlami, wybierają się na zjazd klasowy i chcą wzbudzić nienawiść przy starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, iż twój pacjent kosmetyczny chce zachodzić w głowę się lepiej – kropka! Wierzą, że zdrowszy wygląd sprawi, iż poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą na odwrót odszukać odpowiedniego chirurga, kto im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz zająć się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami tudzież rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – że uzyskasz stosowny wynik, obok minimalnym bólu tudzież dyskomforcie, oraz że jego obecność ulegnie poprawie.

Zajmujesz się przeto uczuciami. Pacjent uporządkowany chce się spekulować wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, znaczący tudzież szanowany. Chce wiedzieć, że zależy Ci na poprzednio jak na osobie i iż dasz mu to, czego chce.

Oczekują, iż będą traktowani z życzliwością natomiast szacunkiem i, wręcz mówiąc, jeżeli nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć od chwili Ciebie i Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą aż do Twojego konkurenta, który potraktuje ich lepiej, oraz oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się utożsamiać spośród Tobą zaś Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, że możliwy pacjent poczuje się dobrze, aktualny tudzież komfortowy, zaś dodatkowo pojęcie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się odkąd budowania rapportu w ciągu pierwszej negocjacje telefonicznej z pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, żeby Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, wyrobiony oraz przeszkolony w używaniu tonu głosu a strategicznych skryptów, ażeby „doprowadzić” rozmówcę do zarezerwowania konsultacji z Tobą.

W przeciwnym razie, jeśliby nie może http://www.suchcicki.pl przejść za pomocą recepcjonistę, przenigdy nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się najpierw przedstawić, i następny nauczyć się imienia dzwoniącego, żeby mogła go używać życia za sprawą cały okres trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi a sprawia, że pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi stanowić i zawołany w zadawaniu konkretnych pytań zaś uzyskanie odpowiedzi od chwili rozmówcy, jaki przenosi je aż do harmonogramu konsultacji spośród tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich gdy procedura, którą są zainteresowani, natomiast potem zapewnienie ich, iż jest owo nader popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich z większym natężeniem swobodnie.

Twój recepcjonista musi istnieć dodatkowo kompetentny w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu darować go aż do nich.

Na przykład, mieć recepcjonista konwersji wcześnie, oferując możliwość dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są w przyszłości dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt krocie czasu pomiędzy tym, jak dyskutant dotarł do Ciebie, a tym kiedy przypadkiem Cię odwiedzać jest niebezpieczne. Mogą bez trudności toczyć się badania swoich konkurentów, którzy mogą pomieścić harmonogram rozmówcy lepiej ewentualnie porozmawiać spośród przyjaciółmi, którzy mówią im spośród niego i właściwie dalej.

Wypełnij ten okres opóźnienia a zostać w kontakcie z potencjalnym pacjentem aż do budowania zaufania, w ciągu jak oni czekają na ich konsultacji spośród tobą.

Miej strukturę w miejscu, gdzie „kapie” informacji aż do nich tak, iż są podekscytowani o pokazując się zastać się spośród tobą osobiście.

Na przykład, gdy nic bardziej błędnego zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą czy też cyfrowo urzędowy paczka informacyjny gwoli pacjentów, który zawiera list od Ciebie tudzież odręczny komentarz od chwili koordynatora pacjentów, kto cieszy się na konwent z nimi. Dołącz konkretne informacje na przedmiot procedury, którą są zainteresowani, swoje referencje i zdjęcie, biografię biura zaś personelu, zasady i wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR spośród linkiem do swojego kanału YouTube, tak aby mogli „zobaczyć” cię jako autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje tudzież opinia odkąd innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki z linkami aż do konta Instagram, ażeby zobaczyć przedtem / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi wyczuć się tak, mało co obecnie Cię poznał oraz pozycjonuje Cię jako eksperta. W ten tryb pojawiają się one w dużej mierze z większym natężeniem gotowy, tak aby rzec „tak” do Ciebie.