Niedobór pracowników przypuszczalnie być doskonałą wiadomością w celu gospodarki

28 września, 2022 Off By admin
Niedobór pracowników przypuszczalnie egzystować doskonałą wiadomością w celu gospodarki! Może, lecz wciąż może, firmy obudzą się natomiast dostrzegą znamienny wkład pracowników w ich sukces. Niektórzy dyrektorzy generalni biorą niebotyczne sumy zaś niszczą atut firmy, w przeciwieństwie do wielu pracowników pierwszej linii, którzy tę zaleta tworzą. Podczas pandemii dyrektorzy generalni zgarnęli ogromne sumy, zwalniając pracowników. Niektóre firmy szukały ochrony http://www.legutko.eu zanim bankructwem, toż to nie powstrzymało ich chciwych prezesów zanim zgarnięciem sowitych premii.

Mamy ubytek pracowników, zaś firmy starają się zaangażować każdego, jaki jest chętny. Niektóre firmy, kiedy McDonalds zapłacili premie podpisywania. Kanadyjska biznes Loblaw a jej konkurenci wypłacali premie pracownikom pierwszej linii, kiedy rozpoczęła się pandemia. Zaprzestali tego po trzech miesiącach w porozumieniu ze swoimi konkurentami. Kiedy rząd skonfrontował ich z tą zmową, twierdzili, iż stało się owo niezależnie. No proszę! To tak, jakbyś złapał swoją trzylatkę z ręką http://www.boczar.eu w słoiku z ciasteczkami, i ona powiedziała, mamo, „Ciasteczkowy Potwór owo zrobił!”.

Niedobór pracowników gwarantowany blisko tandetnym traktowaniu

Zachowanie firmy Loblaw niepokoi mnie. Podczas okresu premiowego zyski raptem wzrosły. Per se, owo nie jest problem. Sprzyjam firmom przynoszącym zyski. Aby http://www.krzysztofiak.eu być pewnym, jestem przeciwny opodatkowaniu zysków przy użyciu rząd. Ale wypłacanie pracownikom premii w czasie pandemii nie powinno zależeć od zysków. To było w tenże raz. W międzyczasie moja partnerka a ego robiliśmy kupowanie w sklepie Loblaw, oraz załoga kontynuowali swoją doskonałą obsługę, w pobliżu że Loblaw był lekceważony.

Liderzy muszą zdać sobie sprawę, że pracownicy pierwszej linii są fundamentem firmy tudzież dotyczyć ich dobrze, a nie gdy trybiki wyrabiające premie gwoli prezesów! Kiedy pracodawcy traktują pracowników podczas gdy maszyny, ci się zniechęcają. Gallup twierdzi, iż na przestrzeni kilku dekad, oni tudzież inni badacze znaleźli przemożny zgoda pomiędzy zaangażowaniem pracowników w miejscu pracy a ogólnymi wynikami firmy. Jednak pracodawcy nie chcą się spośród tym pogodzić. Ale jest dobra wiadomość: tryb pokazują, że niektóre firmy przełamują schemat i traktują pracowników spośród szacunkiem: Cisco, Apple, Accenture, IBM, FedEx – owo tylko niektóre spośród nich.

Zarobki w http://www.stopka.eu następnym kwartale napędzają biznes

Firmy postrzegają nadchodzący trymestr w charakterze nagrodę, zatem wykorzystują pracowników a fałszują wyniki wewnątrz następny kwartał. Powtarzam: jestem wrogi opodatkowaniu biznesu za pośrednictwem rząd. Jednak popieram norma prawna Bidena Build Back Better jeśli chodzi o opodatkowania wykupu akcji, jaki został przyjęty z wykorzystaniem Izbę zaś jest rozpatrywany za sprawą Senat, nawet o ile może dysponować lecz niewielki prestiż na wykup akcji. Firmy nie powinny sypać miliardów na wykup akcji, symultanicznie wyzyskując pracowników.

Firmy powinny cechować na zebraniach akcjonariuszy opcje wykorzystania funduszy spośród wykupu http://www.koczur.eu akcji. Wybór przypuszczalnie nieść efekty wypłacania premii pracownikom pierwszej linii z funduszy wykupu. Akcjonariusze powinni również podsłuchać o potencjalnych inwestycjach strategicznych. Inną opcją jest zaprzestanie wykupu za pomocą pięć lat po zwolnieniach. Kierownictwo oraz nie powinno dostawać premii w ciągu pięciu lat od czasu zwolnień. Musimy pozbyć się wyzysku pracowników, jaki zwiększa premie prezesów.

Zniknął kapitalizm interesariuszy Okrągłego Stołu Biznesu

Okrągły Stół Biznesu (BRT) pył odkrycie w 2019 roku natomiast zdecydował, że maksymalizacja wartości w celu akcjonariuszy nie jest jedynym celem korporacji. Ta akt z lat 80. jest błędna, powiedział. Napisałem wtedy, iż BRT „… wymyślił piękne frazesy o dbaniu o interesariuszy a błyskawicznie je porzucił zaś wrócił aż do swoich chciwych praktyk…. ” W czasie pandemii dalej odchodzili od tych frazesów.