Praktyki od chwili dobrych aż do świetnych

12 lutego, 2022 Off By admin
Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good owo Great” Jima Collinsa.

Jest owo książka o zarządzaniu, która wyjaśnia, z jakiej przyczyny niektóre firmy dokonują skoku od dobrego do wielkiego… oraz inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki spośród nami http://www.dominczak.pl studentami, ale jest niejaki rozdział, jaki jest ściśle mówiąc apropos naszej branży, iż chciałem się nim z wami podzielić i nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, wszak oto jego sedno:

Dobre do wielkich transformacji często wyglądają gdy dramatyczne wydarzenia w celu tych, którzy obserwują spośród zewnątrz, tymczasem są naprawdę organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają przy użyciu długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, że nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej bądź szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre natomiast wielkie firmy podążały w środku przewidywalnym wzorcem budowania a przebijania się, jaki wymaga wysiłku, tak aby się rozkręcić, gdy ciężkie kołowrót zamachowe; niemniej jednak gdy obecnie się rozkręci, nabiera rozpędu i trafia w paragraf przełomowy, kto staje się nie do zatrzymania zaś przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale większość firm działa wedle innego schematu… pęk zagłady.

Zamiast kumulować impet, starają się nie wziąć pod uwagę tok budowania tudzież w tym momencie przeskoczyć aż do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, jednakże krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, gdyż nie udaje im się zdołać zachować spójnego kierunku, toteż próbują innej krótkoterminowej taktyki, by być w użyciu natychmiastowe rezultaty natomiast bardziej rozczarowujące wyniki zdarzają się dla dalszego rozczarowania, oraz aktualnie są w pętli zagłady a zmierzają aż do katastrofy.

To samo dzieje się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne albo przeciętne staż gonią za krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, finanse natomiast zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być przypadkiem jest to biznes internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, czy też katalogów, bądź mediów społecznościowych.

Próbują czegoś za pomocą łysek albo dwa, nie podoba się wyniki, w takim razie skaczą spośród tego do innej strategii obiecując stanowić świętym Graalem.

Ale w życiu nie pozostają dosyć długo, aby być w użyciu jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest spośród doborem pacjentów.

Wiele praktyk iść po one-hit-wonder pacjenta kontra pacjenta kosmetycznego, jaki byłby zasługujący 10x ich początkowej inwestycji, jeżeli pomieścić plan w miejscu, żeby je pielęgnować, ergo dokładnie stają się staż „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając do koncepcji „od dobrego aż do wielkiego”, oto co robi rutyna odnosząca sukcesy, aby wichrzyć się się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji tudzież utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy i siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki tudzież dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie tudzież NIE zmieniają kierunku gwoli krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które nieprzerwanie się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane staż określają, kim są ich preferowani tudzież najbardziej dochodowi pacjenci kosmetyczni; po pewnym czasie określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych aż do nich. Wiążą się, kształcą a budują ufność z tym pacjentem poprzednio spotkaniem z nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta spośród praktyką od czasu pierwszego telefonu, jaki wykonują, by umówić się na wizytę, aż do wizyty, konsultacji tudzież dalszych działań. Dają pacjentowi eksperyment WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, iż pacjent, by powrócić, recenzja, odnoszą się oraz udostępniać na własnych platformach społecznych, toteż inni potencjalni pacjenci odkrywają cię i przebyć z wykorzystaniem swoje procesy, natomiast oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się i akcji na społecznych zatem więcej pacjentów zrobić to samo zaś istotnie nadal a w gruncie rzeczy dalej.

Więc aktualnie masz tok oraz schemat, jaki buduje rozpęd, ergo masz stały rzeka pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To wcale nie było ważniejsze niż teraz, tak aby Twoja biegłość działa kiedy odpowiednio naoliwiona maszyna, która przypadkiem dochować się burze konkurencji a COVID a lada co innego przychodzi na polski sposób.

Skontaktuj się ze mną, jeśli mógłbyś wykorzystać spośród pomocy w tym zakresie. Pracuję z chirurgami plastycznymi odkąd 20 lat zaś mogę zaoszczędzić Ci bezdno czasu, pieniędzy zaś kłopotów.