Praktyki od momentu dobrych do świetnych

29 września, 2022 Off By admin
Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good to Great” Jima Collinsa.

Jest to książka o zarządzaniu, która wyjaśnia, z jakiego powodu niektóre firmy dokonują skoku od dobrego aż do wielkiego… oraz inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki spośród nami http://www.dominczak.pl studentami, jednakże jest jakiś rozdział, który jest nie inaczej apropos naszej branży, że chciałem się nim z wami podzielić i nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, tymczasem oto jego sedno:

Dobre do wielkich transformacji nierzadko wyglądają podczas gdy dramatyczne wydarzenia dla tych, którzy obserwują z zewnątrz, jakkolwiek są ano organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają z wykorzystaniem długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, iż nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej lub szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre oraz wielkie firmy podążały wewnątrz przewidywalnym wzorcem budowania natomiast przebijania się, który wymaga wysiłku, iżby się rozkręcić, kiedy ciężkie kołowrót zamachowe; choć jak natychmiast się rozkręci, nabiera rozpędu oraz trafia w paragraf przełomowy, jaki staje się nie do zatrzymania oraz przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale większość firm działa podług innego schematu… pętlica zagłady.

Zamiast gromadzić impet, starają się pominąć przebieg budowania i obecnie przeskoczyć aż do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, pomimo tego krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, skoro nie udaje im się utrzymać spójnego kierunku, wskutek tego próbują innej krótkoterminowej taktyki, by otrzymać natychmiastowe rezultaty a bardziej rozczarowujące wyniki zdarzają się dla dalszego rozczarowania, zaś obecnie są w pętli zagłady natomiast zmierzają do katastrofy.

To samo przebieg zdarzeń się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne lub przeciętne staż gonią za krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, pieniądze i zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być być może jest owo biznes internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, ewentualnie katalogów, albo mediów społecznościowych.

Próbują czegoś przy użyciu miesiąc albo dwa, nie podoba się wyniki, w takim razie skaczą z tego do innej strategii obiecując znajdować się świętym Graalem.

Ale zupełnie nie pozostają wcale długo, tak aby otrzymać jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest spośród doborem pacjentów.

Wiele pragmatyk chodzić po one-hit-wonder pacjenta weto pacjenta kosmetycznego, który byłby wart 10x ich początkowej inwestycji, jeżeli umieścić plan w miejscu, by je pielęgnować, skutkiem tego słowo w słowo stają się staż „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając aż do koncepcji „od dobrego do wielkiego”, oto co robi wprawa odnosząca sukcesy, żeby jeżyć się się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji oraz utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy tudzież siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki zaś dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie zaś NIE zmieniają kierunku dla krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które non stop się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane praktyki określają, kim są ich preferowani natomiast w najwyższym stopniu dochodowi pacjenci kosmetyczni; później określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych aż do nich. Wiążą się, kształcą zaś budują wiara z tym pacjentem nim spotkaniem spośród nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta z praktyką od pierwszego telefonu, kto wykonują, żeby umówić się na wizytę, aż do wizyty, konsultacji oraz dalszych działań. Dają pacjentowi próba WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, że pacjent, aby powrócić, recenzja, odnoszą się zaś udostępniać na własnych platformach społecznych, skutkiem tego inni potencjalni pacjenci odkrywają cię tudzież przebyć z wykorzystaniem swoje procesy, natomiast oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się a akcji na społecznych dlatego więcej pacjentów dokonać to samo i właściwie później a rzeczywiście dalej.

Więc chwilowo masz tok zaś schemat, który buduje rozpęd, zatem masz bezwzględny rzeka pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To zupełnie nie było ważniejsze niż teraz, żeby Twoja praktyka działa jak porządnie naoliwiona maszyna, która prawdopodobnie uchować się burze konkurencji oraz COVID i lada co innego przychodzi na własny sposób.

Skontaktuj się ze mną, jeśli mógłbyś skorzystać spośród pomocy w tym zakresie. Pracuję z chirurgami plastycznymi od czasu 20 lat natomiast mogę zaoszczędzić Ci mnóstwo czasu, pieniędzy i kłopotów.