Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

29 września, 2022 Off By admin
Aby przemykać swoją praktykę podczas gdy opłacający się biznes, musisz być obeznanym zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą od momentu bólu aż do zysków w wysoko krótszym czasie tudzież spośród mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz gdy biznesmen, a nie gdy chirurg, prowadzisz swoją praktykę jak biznes http://www.maliglowka.pl. To natychmiast nie jest lecz wciąż praca, którą stworzyłeś w celu siebie. Oznacza to, że nie bierzesz obecnie na swoje asystent całej odpowiedzialności w środku generowanie przychodów. Możesz zanieść czas wolny i w przyszłości dysponować spokój ducha wiedząc, iż Twoja praktyka działa bez Ciebie. I, w końcu masz postać czasu z rodziną.

Są owo 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, ażeby skupić się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym z najważniejszych umiejętności, ażeby przejąć jest przeistoczyć swój personel w całokształt marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się odkąd silnej wizji przywództwa…

Jednak gros chirurgów jest ale wręcz menedżerami, zaś istnieje istotna różność pomiędzy „przywództwem” a „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, gdy zdobyć pewne rzeczy, na przestrzeni podczas gdy przywództwo kładzie akcent na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli przeciwnie „zarządzasz” swoim zespołem, owo masz przeciwnie „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl jeżeli zapewniasz władza i wizję, wówczas Twój całokształt staje się trafny spośród TWOIM celem.

Będą miłować wykonywać pracę gwoli Ciebie tudzież osiągać dla Ciebie pieniądze, bo wiedzą, dokąd zmierzasz tudzież chcą znajdować się tego częścią, albowiem owo wpłynie plus na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, ażeby przekuć swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast biec za błyszczącymi obiektami, które okazują się znajdować się rozpraszaczami zaś pożeraczami czasu, tworzą strategiczny biznes plan tudzież odpowiednio przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów natomiast dochody.

Następnie, używają cierpliwości, aby trzymać się planu. Zamiast skakać z jednej okazji na drugą, pozwalają, żeby ich mapa pracował dla nich i przynosił sztywny pływ pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast współzawodniczyć spośród pogromcami cen, odnosząca sukcesy rutyna ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są bardziej niż szczęśliwi, że mogą odpłacić się wyższą cenę w ciągu umiejętności, wiedzę, kontakty a doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, dlatego że uważają, że jesteś NAJLEPSZYM wyborem i opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom natomiast rodzinie.

Sekretem jest przeistoczenie skupienia się na tym, w jakim stopniu ta jedna podejście jest czata gwoli Ciebie vs. jaka jest wartość LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, jednak niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, jak chory wraca ponownie natomiast ponownie tudzież odnosi się aż do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl oraz rodziny.

Jest owo długoterminowy rozbudowa staż poprzez relacje, tudzież nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą aż do „jednego i drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie za pośrednictwem chwilę, że jesteś właścicielem idealnej staż chirurgii plastycznej.

Jak aby ona wyglądała?

Jeśli jesteś podczas gdy większość chirurgów, Twój olśniewający projekt biznesowy byłby:

Prawie w każdym calu prowadzony dzięki Twój zespół
Zorganizowany zaś usystematyzowany
Wspaniałe punkt pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów oraz przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co w żadnym wypadku dwa razy większe zyski aniżeli średnia w branży
Rosnący format a konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę zaś elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, który nagminnie towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, aż do której spośród przyjemnością chodzisz każdego dnia zaś / czy też która jest atrakcyjna w celu innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki gdy gros chirurgów, twoja obecna faktyczność wystarczająco nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają troszkę życia wyjąwszy swoją praktyką, albowiem czują się wyjąwszy kontrolą a martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, że chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów względnie pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą gdy robić, ponieważ nie wiedzą, podczas gdy anulować swoje problemy. Nie wiedzą, gdy sprawić, żeby ich praktyka pracowała gwoli nich, w przeciwieństwie aż do nich pracujących gwoli ich praktyki.

Ale oto włości wiadomość … można objąć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej zaś zainstalować sformalizowane systemy do wewnątrz swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie zademonstrować każdemu, kto przyniesie na w swojej praktyce dogłębnie to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie dać wiarę im, by zrealizować swoją pracę prawidłowo.

Będziesz pusty odkąd stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu tudzież ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój czas na zaawansowanie praktyki.