Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

12 lutego, 2022 Off By admin
Aby biec swoją praktykę kiedy opłacalny biznes, musisz być obcykanym zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą od czasu bólu aż do zysków w w znacznym stopniu krótszym czasie i spośród mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz kiedy biznesmen, a nie gdy chirurg, prowadzisz swoją praktykę gdy biznes http://www.maliglowka.pl. To natychmiast nie jest owszem praca, którą stworzyłeś dla siebie. Oznacza to, że nie bierzesz już na swoje pomocnik całej odpowiedzialności w środku wytwarzanie przychodów. Możesz nadać wolne tudzież dalej posiadać spokój ducha wiedząc, że Twoja biegłość działa bez Ciebie. I, w końcu masz jakość czasu z rodziną.

Są to 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, by skoncentrować się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym z najważniejszych umiejętności, iżby oblecieć jest odmienić swój pracownicy w całość marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się od silnej wizji przywództwa…

Jednak większość chirurgów jest tylko menedżerami, oraz istnieje istotna różnica pomiędzy „przywództwem” tudzież „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, gdy uzyskać pewne rzeczy, w czasie jak władza kładzie podkreślenie na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli owszem „zarządzasz” swoim zespołem, to masz lecz wciąż „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl gdyby zapewniasz władza zaś wizję, wtedy Twój kompleks staje się kongruentny z TWOIM celem.

Będą kochać wykonywać pracę gwoli Ciebie i wygrywać gwoli Ciebie pieniądze, skoro wiedzą, dokąd zmierzasz oraz chcą egzystować tego częścią, gdyż owo wpłynie również na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, ażeby przeistoczyć swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast gonić wewnątrz błyszczącymi obiektami, które okazują się istnieć rozpraszaczami a pożeraczami czasu, tworzą strategiczny firma mapa a prawidłowo przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów tudzież dochody.

Następnie, używają cierpliwości, tak aby trzymać się planu. Zamiast przeskakiwać z jednej okazji na drugą, pozwalają, tak aby ich mapa pracował gwoli nich natomiast przynosił sztywny pływ pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast współzawodniczyć z pogromcami cen, odnosząca sukcesy doświadczenie ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są w wyższym stopniu niż szczęśliwi, iż mogą zrewanżować się wyższą cenę w ciągu umiejętności, wiedzę, kontakty tudzież doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, ponieważ uważają, iż jesteś NAJLEPSZYM wyborem natomiast opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom natomiast rodzinie.

Sekretem jest metamorfoza skupienia się na tym, do tego stopnia ta jedna sposób jest szpica gwoli Ciebie vs. jaka jest zaleta LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, aliści niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, gdy chory wraca znów a apiać tudzież odnosi się do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl natomiast rodziny.

Jest to długoterminowy rozwój praktyki przez relacje, natomiast nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą aż do „jednego zaś drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie za pośrednictwem chwilę, iż jesteś właścicielem idealnej staż chirurgii plastycznej.

Jak tak aby płeć słaba wyglądała?

Jeśli jesteś gdy gros chirurgów, Twój klasyczny model biznesowy byłby:

Prawie zupełnie kierowany przy użyciu Twój zespół
Zorganizowany tudzież usystematyzowany
Wspaniałe pozycja pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów tudzież przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co najmniej dwukrotnie większe zyski aniżeli średnia w branży
Rosnący wielkość a konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę a elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, kto raz za razem towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, aż do której z przyjemnością chodzisz każdego dnia i / lub która jest atrakcyjna gwoli innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki gdy większość chirurgów, twoja obecna świat całkiem nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają mało życia nie licząc swoją praktyką, jako że czują się nie licząc kontrolą a martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, iż chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów albo pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą jak robić, skoro nie wiedzą, gdy wypowiedzieć swoje problemy. Nie wiedzą, jak sprawić, żeby ich praktyka pracowała gwoli nich, w przeciwieństwie do nich pracujących gwoli ich praktyki.

Ale oto dobra wiadomość … wolno ogarnąć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej i zainstalować sformalizowane systemy do wewnątrz swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie dać do obejrzenia każdemu, który przyniesie na w swojej praktyce od początku do końca to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie dać wiarę im, by wypełnić swoją pracę prawidłowo.

Będziesz pusty od stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu natomiast ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój czas na rozwój praktyki.